Андріївські вечорниці!

 

              11 грудня в читальному залі гуртожитку №8 НУБіП України Студентською організацією факультету біотехнології було проведено тематичне свято – «Андріївські вечорниці». Там були гаданнями для дівчат і хлопців, конкурси, забави, танці та гарний настрій. Адже «Андріївські вечорниці» – це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, яке охоплює українські традиції. Саме на них збирається молодь, яка хоче пригадати стародавні звичаї наших предків, побавитися у цікаві ігри, а дівчата хочуть наворожити собі свою долю.
           Вхід був суворо за українським дрес-кодом, тож у кожної людини була хоч якась маленька частинка українського вбрання. У залі зібралось біля 50 людей, не можу не відмітити, що студентів порадували своїм візитом: декан факультету Коломієць Ю.В., заступник декана Бойко О.А.,заступник декана Дрозд П.Ю., комендант 8 гуртожитку Рибак О.В. та заступник декана Лінкевич П.П. та ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи.
               Дуже цікавими були конкурси та гадання, наші дівчата отримали безліч емоцій від цього та дехто навіть отримав ім’я свого судженого, а чи правда це чи ні, час покаже.
                   Також шляхом глядацького голосування було обрано найкращий костюм. Переможцем стала голова Студентської організації факультету –  Пилипчук Тетяна, яка була нагороджена чудовим подарунком за своє вбрання. В кінці була проведена лотерея, де присутні виграли цікаві новорічні подарунки.
                 Не обійшлося також свято Андрія без кусання Калити, частування вареників та справжніми українськими канапками з салом, тож всі залишилися задоволеними та ситими.
              Тож надіємося, що це не остання наша зустріч у такому приємному колі. До наступних зустрічей!
                                                                                                                                                                     Яна Микеладзе
 

This entry was posted in Різне. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>