Розважально-інтелектуальний конкурс до Дня студента відбувся!!!

           14 листопада в читальному залі гуртожитку №8 НУБіП Студентською організацією факультету біотехнології був проведений розважально-інтелектуальний конкурс, присвячений Дню студента. В ньому брали участь команда студентів «Родзинка» та команда викладачів «Зіп-зіп». Команда студентів була в такому складі:  Кириченко Богдана, Просяник Катерина, Парфьонова Анна та Харук Віталій. Команда  викладачів надзвичайно порадувала нас своїм складом, а саме:  декан факультету Коломієць Юлія Василівна, заступник декана Дрозд Петро Юрійович, заступник декана Бойко Ольга Анатоліївна та помічник директора ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Маслак Оксана Миколаївна.
             Надзвичайно цікавими та захоплюючими були конкурси. Судячи по оваціях, особливо сподобався нашій вельмишановній публіці конкурс «Хто я?», шляхом конкретних запитань з відповідями «так» або «ні», один з учасників вгадував з закритими очима, що зображено в нього на голові. Також не менш цікавим виявився конкурс «Показуха», обидві команди дуже старалися вибороти перемогу, спостерігаючи за цим ми отримали безліч позитиву. Дуже цікавим був конкурс, коли наші шановні викладачі мали дати назву п’яти тістечкам, які продаються на території нашого університету. І що ви думаєте? Вони ідеально справилися з поставленим завданням, а воно було, повірте, не простим.
До фіналу команди дійшли з рахунком 14:16. Лідируючою була команда «Зіп-зіп» , але так вже склалось, що у фіналі перемога дісталася все-таки студентам. Не дивлячись на те, хто став переможцем, всі отримали хороші подарунки за участь у конкурсі та безліч позитивних емоцій. 

This entry was posted in Різне. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>