Початок навчання очима першокурсників…

       
 Ось і нарешті настав довгоочікуваний початок року для студентів. На мою думку, цей рік стане особливим для студентів першого курсу. Адже наступив момент для нових знайомств, зустрічей, перших пар, сесій, семінарів та екзаменів. Тільки пройшло свято Першого вересня, як ми одразу ж приступили до плідної навчальної роботи. Вже з перших днів навчання, погода почала показувати свої «капризи» , та це не заважало отримувати хороші емоції від початку навчання.
Всі першокурсники , з нетерпінням чекали початку навчального року, адже кожному хотілось познайомитись поближче зі своїм факультетом, групами, викладачами, побувати на перших практиках та лекціях, захистити свою першу роботу чи зробити своє перше домашнє завдання.
Вже з перших днів студенти зрозуміли, що НУБіП – це велика дружня родина. Адже викладачі надзвичайно хороші та чуйні люди, які ще з початку навчання почали допомагати нам в разі виникнення якихось проблем, що були пов’язані з навчальним процесом.
Також хотілося б відмітити, що саме в нашому університеті надзвичайно хороший підхід до активістів. Студентська Організація різним чином допомагає кожному знайти своє «Я» і якнайкраще його розкрити. Якщо людина дійсно прагне займатися тим, що їй до душі, то кращих умов для нашого саморозвитку годі й бажати.
Більшість студентів факультету Біотехнології, проживають в гуртожитку, тому поселення було не менш значущим для нас, ніж сам початок навчання. Поселення пройшло без проблем і ми нарешті мали змогу познайомитись поближче з одногрупниками та студентами старших курсів, які не проявили байдужість в нашу сторону і при складнощах, допомагали нам осилити матеріал, заданий на самостійне опрацювання.
Особисто я, надзвичайно щаслива, що обрала для навчання Університет біоресурсів і природокористування України. Ми отримали безліч хороших емоцій вже з перших днів студентського життя.
Яна Микеладзе
This entry was posted in Різне. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>